O Firmie

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem realizuje przedsięwzięcia w zakresie:

 • projektowania i tworzenia stron WWW oraz sklepów internetowych
 • projektowania identyfikacji wizualnej (projekty logo, wizytówek,  ulotek itd.)
 • projektowania reklam internetowych w postaci interaktywnych oraz statycznych banerów
 • jak również promocji stron WWW w Google poprzez pozycjonowanie stron oraz kampanie Google AdwordsNaszą dewizą jest wyjście naprzeciw potrzebom przedsiębiorców umożliwiając im pozyskanie wysokiej jakości usług przy zachowaniu atrakcyjnych warunków cenowych. Tworzone przez Nas strony internetowe projektujemy zgodnie z najnowszymi trendami m.in. Responsive Web Design – czyli elastyczne dopasowanie wyświetlania strony w zależności od urządzenia (komputer, tablet czy telefon). W celu spradzenia Naszych dotychczasowych osiągnieć zachęcamy do przeglądnięcia portfolio. Mamy nadzieję, że ich przejrzenie oraz zestawienie z atrakcyjnymi cenami zachęci Państwa do podjęcia współpracy z nami.

Nasza firma powstała z pasji tworzenia stron i z przyjemnością przelewamy tę pasję na Nasze projekty stron internetowych.

Podkreślić pragniemy jeszcze jedną korzystną cechę, mianowicie elastyczność naszej oferty którą zawsze staramy się dostosować do różnych oczekiwań klientów. Zlecenia realizujemy począwszy od prostych, niedużych, tanich stron WWW, skończywszy na rozbudowanych sklepach on-line oraz zaawansowanych systemach CMS dających klientowi pełną swobodę w kwestii samodzielnej aktualizacji oraz rozbudowy serwisu www. Nasze usługi kierujemy do klientów m.in ze Stalowej Woli (Nasza siedziba), Krakowa, Warszawy jak również z calej Polski – wkońcu Internet jest miejscem bez ograniczeń!

Zachęcamy do zapoznania się z Naszą ofertą i skontaktowaniem się z Nami w celu bezpłatnej wyceny Państwa zlecenia.

O Firmie

Jesteśmy legalnie działającą i prężnie rozwijającą się firmą, która z powodzeniem realizuje przedsięwzięcia w zakresie projektowania i tworzenia stron WWW dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Nasza firma powstała z pasji tworzenia stron i z przyjemnością przelewamy ją na Nasze projekty.


Zapraszamy do współpracy!

Aktualności

 • 10% Rabatu za LIKE

  10% Rabatu za LIKE

  Witamy, Pragniemy poinformować o możliwości otrzymania 10% Rabatu na zamówienie Szablonu aukcyjnego (Allegro / Ebay) za polubienie Naszego serwisu na Facebooku …

 • Przerwa wakacyjna

  Przerwa wakacyjna

  Witamy, Z powodu urlopów w dniach 03.08 - 17.08.2014 Biuro nieczynne. Za utrudnienia bardzo przepraszamy. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. Wszystkim …

Kontakt

DeluxeWeb
ul. Narutowicza 9/26
37-450 Stalowa Wola

tel.: 517 973 952
e-mail.: [email protected]

NIP: 8652548219
REGON: 181032695